Dziś jest niedziela, 25.02.2024, imieniny Cezarego, Wiktora
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » VIII Nabór do Programu "Obniżone Ceny Energii dla Sektora MŚP oraz Dużego Przedsiębiorcy na lata 2024-2026"

VIII Nabór do Programu "Obniżone Ceny Energii dla Sektora MŚP oraz Dużego Przedsiębiorcy na lata 2024-2026"

inf

Szanowni Państwo,

Zarząd Karkonoskiej Izby Gospodarczej zaprasza firmy, zarejestrowane (lub prowadzące działalność) na terenie jednego z wybranych 10 województw:

-pomorskiego -kujawsko-pomorskiego -dolnośląskiego, -opolskiego, -lubuskiego, -wielkopolskiego, -zachodniopomorskiego -mazowieckiego -śląskiego -małopolskiego

do złożenia wniosku o przystąpienie do VIII naboru programu "Obniżone Ceny Energii dla Sektora MŚP oraz Dużego Przedsiębiorcy na lata 2024-2026".

Jako jednostka samorządu gospodarczego, po wielu rozmowach z Przedsiębiorcami, dotyczącymi dynamiczniej sytuacji na rynku energii oraz przeprowadzonych konsultacjach z podmiotami obrotu energią, wdrożyliśmy program wsparcia w ww zakresie. Mając na względzie, iż znaczną część Przedsiębiorców do końca 2023r., obejmuje zamrożona cena energii (785,00netto/1MWh), natomiast po tym terminie obowiązywać będą zaktualizowane stawki rynkowe, które już dzisiaj nierzadko przekraczają 2.100,00 netto/1MWh), objęcie programem wsparcia przedsiębiorców w zakresie energii elektrycznej pozwoli Przedsiębiorcom otrzymać zamrożoną cenę do końca 2026r lub możliwość zakupu energii w cenach hurtowych z niższą opłatą za bilansowanie.

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie kompletnego wniosku o przystąpienie do programu "Obniżone ceny energii dla sektora MŚP oraz Dużego Przedsiębiorcy na lata 2024-2026" w siedzibie izby, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@kig.net.pl do 22.09.2023r. Istnieje możliwość wydłużenia tego terminu, jeśli nie zostanie wyczerpana pula środków w programie.  Udział w programie jest nieodpłatny.

Szczegółowe informacje dotyczące programu zostaną przekazane drogą elektroniczną zainteresowanym podmiotom. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres biuro@kig.net.pl wraz z nazwą firmy oraz informacją o siedzibie firmy zainteresowanej programem wsparcia.

Karkonoska Izba Gospodarcza od 1991r. wspiera Przedsiębiorców Dolnego Śląska i nie tylko w rozwoju ich firm. Zachęcamy do zapoznania się z Naszymi działaniami: https://kig.net.pl/wsparcie-dla-firm

--

z poważaniem

Zespół Biura Karkonoskiej Izby Gospodarczej

 

materiał nadesłany                                                                                                 zamieściła: AZ


Pozostałe aktualności