Dziś jest niedziela, 25.02.2024, imieniny Cezarego, Wiktora
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » Urząd KNF - zaproszenie na webinarium CEDUR dla początkujących inwestorów indywidualnych - 2 października 2023 roku

Urząd KNF - zaproszenie na webinarium CEDUR dla początkujących inwestorów indywidualnych - 2 października 2023 roku

Grafika - webinarium CEDUR dla poczatkujacych inwestorow indywidualnych - 2 pazdziernika 2023 roku

Szanowni Państwo,

informujemy, że Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR oraz kampanii World Investor Week (WIW), we współpracy z Komendą Główną Policji organizuje 2 października 2023 roku (12:00-14:05) webinarium (seminarium online) dla początkujących inwestorów indywidualnych „Świadome podejmowanie decyzji inwestycyjnych – crowdfunding pożyczkowy”.

 

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy - link do strony z odnośnikiem do ww. formularza:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=83697&p_id=18

Celem webinarium jest przybliżenie początkującym inwestorom indywidualnym zagadnień związanych z crowdfundingiem pożyczkowym, budowanie świadomości zagrożeń, jakie niesie ta forma inwestycji oraz sposoby mitygacji ryzyka.

Aby spotkanie było jak najbardziej efektywne i w jak największym stopniu spełniało oczekiwania uczestników zachęcamy do kierowania anonimowych pytań dotyczących tematyki seminarium poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny  do 28 września 2023 roku, link:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=83699&p_id=18

Zwracamy się z prośbą o upowszechnienie informacji o możliwości uczestnictwa w tym seminarium online wśród początkujących inwestorów indywidualnych, w tym m.in. poprzez udostępnienie na Państwa stronach internetowych oraz poprzez media społecznościowe.

W załączniku przesyłamy program spotkania oraz tekst promujący i grafikę do ew. wykorzystania na Państwa stronach internetowych.

 

Zachęcamy Państwa do zapisania się również na listę odbiorców newslettera, wówczas na bieżąco będą Państwo otrzymywali informację o organizowanych webinariach CEDUR. Poniżej przekazujemy bezpośredni link do formularza subskrypcji:

https://www.knf.gov.pl/newsletter (kategoria: seminaria CEDUR).

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: cedur@knf.gov.pl

Z wyrazami szacunku

Paweł Panicz

 Departament Komunikacji Społecznej tel.  +48222625683 pawel.panicz@knf.gov.pl

-- Paweł Panicz Starszy Specjalista

materiał nadesłany                                                                                                 zamieściła: AZ


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności