Dziś jest piątek, 02.06.2023, imieniny Erazma, Marianny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » Spotkanie 5.04.23 - Fundusz Sprawiedliwej Transformacji i megatrendy w inwestycjach

Spotkanie 5.04.23 - Fundusz Sprawiedliwej Transformacji i megatrendy w inwestycjach

II_TIG_20-lat-logo_png-1-e1551947126721

Szanowni Państwo,

Polska Zielona Sieć oraz Turecka Izba Gospodarcza serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na spotkanie na temat Funduszu Sprawiedliwej Transformacji i megatrendów w inwestycjach.

Spotkanie odbędzie się 5 kwietnia 2023 roku w siedzibie Tureckiej Izby Gospodarczej w Turku przy ul. Żeromskiego 37, w godzinach 9:45 - 13.15.

Podczas spotkania Michał Rejewski, koordynator obszaru sprawiedliwej transformacji w Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie, odpowie na Państwa pytania dotyczące naborów projektów do Funduszu Sprawiedliwej Transformacji, które zaczną się już w czerwcu. To będzie czas na zadanie pytań przez przedsiębiorców, którzy są zainteresowani otrzymaniem dofinansowania z FST, a mają jeszcze pytania i wątpliwości co do niektórych kwestii. Pan Michał Rejewski postara się Państwu pomóc w znalezieniu odpowiedzi na Państwa wyzwania w temacie naborów do FST.

Druga część spotkania zostanie poświęcona megatrendom w inwestowaniu i zrównoważonemu finansowaniu, którą poprowadzi Stanisław Stefaniak, kierownik programu badawczego Zrównoważone Finanse Fundacji Instrat, który zajmuje się politykami publicznymi oraz regulacjami dotyczącymi kwestii ESG oraz zaangażowania sektora finansowego i przedsiębiorstw w transformację klimatyczną. Wielkopolska Wschodnia zadeklarowała osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2040 roku, rosną również ceny energii i przedsiębiorcy muszą wiedzieć jak pokierować swoim biznesem w nowej rzeczywistości.

Po spotkaniu zapraszamy na obiad.

W załączeniu znajduje się agenda spotkania.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowyhttps://forms.gle/JZJgFrxCemQsm6wC9

 

Serdecznie zapraszamy

Z poważaniem

Marta Zasada

tel. 063 289 18 89, GSM 665 999 663

 

materiał nadesłany                                                                                                 zamieściła: AZ

 


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności