Dziś jest poniedziałek, 20.05.2024, imieniny Bazylego, Bernardyna
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » Ogłoszenie Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski"

Ogłoszenie Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski"

inf

Szanowni Państwo

 

Na prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zapraszamy przedsiębiorców do udziału w Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2023.

W ramach Konkursu wyróżnione zostaną firmy, które wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania w ramach dwóch kategorii konkursowych „Inteligentne specjalizacje dla Wielkopolski” oraz  „H2 Wielkopolska”. Konkurs skierowany jest do podmiotów gospodarczych mających siedzibę w Województwie Wielkopolskim. Laureatom zapewnione zostają nagrody pieniężne w wysokości co najmniej 30 000 zł oraz wsparcie promocji podczas wydarzeń o charakterze gospodarczym organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Warunkiem przystąpienia jest wypełnienie wniosku (stanowiącego załącznik do Regulaminu) i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: drg.sekretariat@umww.pl w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2023 roku.

Szczegóły: https://www.umww.pl/konkurs-o-nagrode-marszalka-wojewodztwa-wielkopolskiego

 

Z poważaniem

Marta Zasada

Jestem do Państwa dyspozycji od wtorku do czwartku w godz. 8:00-15:00. Wiadomości nie są przekierowywane. W sprawach pilnych wiadomości proszę kierować na adres biuro@tig.turek.pl

 

materiał nadesłany                                                                                                    zamieściła: AZ


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności