Dziś jest piątek, 02.06.2023, imieniny Erazma, Marianny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » Konkurs Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy

Konkurs Urząd Skarbowy przyjazny przedsiębiorcy

inf

Szanowni Państwo,

informujemy, iż wystartowała dwudziesta edycja ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", który organizowany jest przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową.

Konkurs to niekomercyjne przedsięwzięcie o zasięgu ogólnopolskim, którego celem jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta, a także tworzenie między administracją skarbową, a przedsiębiorcami relacji opartych na wzajemnej życzliwości i profesjonalizmie. Przyznawane wyróżnienia są wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych, a tym samym dla umiejętności i kompetencji pracowników Krajowej Administracji Skarbowej.

Aby przyznać swój głos w konkursie, należy wypełnić ankietę, która jest dostępna na stronie internetowej pod adresem: https://uspp20edycja.webankieta.pl/ Jest ona dostępna do dnia 31 stycznia 2023 r.

Urzędy skarbowe, które zdobędą największą liczbę punktów w ankietach, otrzymają tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy”. Prawo używania tytułu przysługuje przez 1 rok, do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Zachęcamy do oddawania głosów i wyrażania swojej opinii!

pozdrawiam,

Tobiasz Guźniczak   TIG

tel.063 289 18 89,  GSM 665 999 604

 

materiał nadesłany                                                                                                     zamieściła: AZ


Pozostałe aktualności