Dziś jest czwartek, 29.02.2024, imieniny Romana, Oswalda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski"

Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski"

LOGO_WIELKOPOLSKA_PION_PL

Szanowni Państwo,

 

Samorząd Województwa Wielkopolskie realizuje Konkurs skierowany dla przedsiębiorców. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o upowszechnienie tej informacji.

Zapraszamy do udziału w Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2023. W ramach Konkursu wyróżnione zostaną firmy, które wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania w ramach dwóch kategorii konkursowych „Inteligentne specjalizacje dla Wielkopolski” oraz  „H2 Wielkopolska”. Konkurs skierowany jest do podmiotów gospodarczych mających siedzibę w Województwie Wielkopolskim. Laureatom zapewnione zostają nagrody pieniężne w wysokości co najmniej 30 000 zł oraz wsparcie promocji podczas wydarzeń o charakterze gospodarczym organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Warunkiem przystąpienia jest wypełnienie wniosku (stanowiącego załącznik do Regulaminu) i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: drg.sekretariat@umww.pl w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2023 r.

Szczegóły: https://www.umww.pl/konkurs-o-nagrode-marszalka-wojewodztwa-wielkopolskiego

 

Z poważaniem

Katarzyna Orlik

Departament Gospodarki

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

 

materiał nadesłany                                                                              zamieściła: AZ                                               

 


Pozostałe aktualności