Dziś jest czwartek, 29.02.2024, imieniny Romana, Oswalda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » Konkurs Firma Roku 2023!

Konkurs Firma Roku 2023!

1414746220_0_zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-

Szanowni Przedsiębiorcy,

 

Z radością informujemy, że nadchodzi coroczna edycja naszego prestiżowego konkursu "Firma Roku", w którym doceniamy i nagradzamy wyjątkowe osiągnięcia przedsiębiorcze. To wydarzenie jest okazją do wyróżnienia najlepszych firm, które wykazują się m.in.:  innowacyjnością, inwestycjami i działalnością charytatywną.

Aby zgłosić swoją firmę do konkursu, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie internetowej    https://tig.turek.pl/konkurs-firma-roku-2023/ i przesłanie go na adres m.zasada@tig.turek.pl lub dostarczenie do siedziby biura Tureckiej Izby Gospodarczej (ul. Żeromskiego 37, 62-700 Turek Turek) do dnia 31.12.2023 r.

Zgłoszenia kandydatów do konkursu dokonywać mogą podmioty gospodarcze, instytucje, organizacje gospodarcze i samorządowe oraz osoby fizyczne, przy czym każdy przedsiębiorca ma również możliwość zgłoszenia własnej działalności.

Gala wręczenia nagród odbędzie się w pierwszym kwartale 2024 r. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, pełne emocji, inspiracji i możliwości nawiązania nowych relacji biznesowych.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do udziału w konkursie "Firma Roku 2023" i do wspólnego świętowania sukcesów naszej dynamicznej społeczności biznesowej.

Zwycięstwo w konkursie to nie tylko prestiżowa nagroda, ale także szansa na zwiększenie rozpoznawalności Waszej marki. To doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi klientów, partnerów biznesowych i mediów.

 

Z poważaniem

Marta Zasada

Jestem do Państwa dyspozycji od wtorku do czwartku w godz. 8:00-15:00. Wiadomości nie są przekierowywane. W sprawach pilnych wiadomości proszę kierować na adres biuro@tig.turek.pl

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.tig.turek.pl

tel. 63 2891889, 665 999 663

 

materiał nadesłany                                                                                                     zamieściła: AZ


Pozostałe aktualności