Dziś jest poniedziałek, 20.05.2024, imieniny Bazylego, Bernardyna
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » KONIN BUSINESS MEETING 2024 - przypomnienie o konferencji

KONIN BUSINESS MEETING 2024 - przypomnienie o konferencji

inf

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominamy, iż w bieżącym tygodniu, tj. 18.04.2024 r. w Centrum Wykładowo–Dydaktycznym Akademii Nauk Stosowanych w Koninie (ul. ks. J. Popiełuszki 4), Turecka Izba Gospodarcza wraz z Izbą Gospodarczą Wielkopolski Wschodniej oraz Akademią Nauk Stosowanych w Koninie organizują konferencję pod szyldem „Konin Business Meeting”. Jest to wydarzenie adresowane do przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej, zaś jego celem jest stworzenie przestrzeni do inspiracji, dyskusji oraz integracji środowiska przedsiębiorców.

To już ostatnia szansa, aby wziąć udział w konferencji. Osoby, które chciałyby dokonać rejestracji udziału, mogą tego dokonać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego – dostępny pod linkiem: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/kbm2024

Dla przypomnienia - najbliższa edycja Konin Business Meeting organizowana jest pod hasłem:

„Kompetencje jutra nie istnieją. Czy czeka nas idiokracja? Jak prowadzić biznes w warunkach rewolucji na rynku pracy.”

Spotykamy się, by porozmawiać o tym, jak pozyskać i utrzymać pracowników, w szczególności młodego pokolenia i jak podnieść efektywność biznesu wykorzystując automatyzację, robotyzację, czy sztuczną inteligencję. Będziemy zastanawiać się, jak budować i zarządzać kulturą naszych organizacji, by były zdolne do uczenia się, oduczania i uczenia na nowo, bo we współczesnym, niezwykle dynamicznym świecie, warunkiem przetrwania i rozwoju jest maksymalna elastyczność i zdolność szybkiego dostosowania się do sytuacji.

Reprezentowani będą przedsiębiorcy z obszaru całej Wielkopolski Wschodniej. Oznacza to, że spodziewamy się gościć ponad 200 przedsiębiorców z naszego regionu.

Konin Business Meeting to doskonała okazja, by posłuchać interesujących mówców, uczestniczyć w dyskusjach tematycznych oraz nawiązywać biznesowe relacje w sprzyjającej atmosferze. Planowana formuła konferencji to sesje plenarne przedzielone długimi przerwami, sprzyjającymi networkingowi oraz sesje warsztatowe.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie wieczorne party dla uczestników konferencji. Zapraszamy Państwa na wydarzenie, które zdobywa coraz większe uznanie uczestników, postrzegających je jako szczególnie interesujące i wyróżniające się wśród innych tego typu imprez w regionie.

 

Zapraszam serdecznie.

Damian Brzóska

Prezes Tureckiej Izby Gospodarczej

 

materiał nadesłany                                                                                                  zamieściła: AZ


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności