Dziś jest czwartek, 29.02.2024, imieniny Romana, Oswalda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » Internetowy Katalog Promocyjny Firm

Internetowy Katalog Promocyjny Firm

inf

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, iż przystępujemy do wydania kolejnej edycji Internetowego Katalogu promocyjnego firm Tureckiej Izby Gospodarczej.

Dla przypomnienia – katalog jest czymś w rodzaju „giełdy wymiany usług”, który ma na celu wesprzeć promocję działalności podmiotów zrzeszonych w TIG. Jest on doskonałą formą dotarcia z ofertą do szerokiego grona potencjalnych klientów, w tym do przedsiębiorców z różnych regionów Polski.

Dotychczasowe wersja katalogu jest zamieszczona na łamach strony internetowej TIG - pod linkiem: https://tig.turek.pl/katalog-firm/.

Reklama umożliwia promocję Państwa firm w sposób nowoczesny i skuteczny. Niniejsze narzędzie sprawia, iż nasi członkowie mają szansę na wzmocnienie swojej obecności w Internecie oraz zwiększenie zasięgu swojej działalności.

W związku z powyższym zachęcamy do przesyłania reklam prezentujących Państwa usługi i produkty. Wszystkie firmy, które chciałyby zamieścić reklamę swojej działalności/reklamę wdrożonego produktu lub usługi na łamach katalogu, bądź umieścić nową reklamę (w przypadku firm, które już wysłały swoje reklamy do poprzedniej edycji Katalogu), prosimy o przesyłanie mailowo gotowych stron reklamowych/grafiki do dnia 10.11.2023 roku.

Przypominamy, iż grafika powinna być pionowa, o wymiarach: 2480 x 3508 px (format A4)

Rozszerzenie: PNG, JPG, lub PDF

Jeśli będą mieli Państwo jakieś pytania lub będą potrzebowali wsparcia technicznego w zakresie opracowania reklamy, nasz zespół jest zawsze gotowy, aby służyć Państwu pomocą. Na Państwa życzenie możemy przygotować grafikę do katalogu zgodnie z wymaganiami graficznymi (tel. 63 289 18 89 lub mailowy pod adresem biuro@tig.turek.pl).

 

Nadmieniamy, iż zamieszczenie reklamy w katalogu dla Członków TIG jest bezpłatne.

 

pozdrawiam,

Tobiasz Guźniczak

tel.063 2891889, GSM 665 999 604

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.tig.turek.pl

 

materiał nadesłany                                                                                                 zamieściła: AZ


Pozostałe aktualności