Dziś jest czwartek, 29.02.2024, imieniny Romana, Oswalda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » Darmowe Seminarium Biznesowe "Poznaj Możliwości Inwestycji"

Darmowe Seminarium Biznesowe "Poznaj Możliwości Inwestycji"

inf

Szanowni Państwo,

 

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na nasze prestiżowe Seminarium Biznesowe "Poznaj Możliwości Inwestycji".

Dzięki temu wydarzeniu zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w ważnej dyskusji na temat możliwości inwestycji, zrównoważonego rozwoju oraz wsparcia dla przedsiębiorców.

Naszym celem jako Organizatora jest dostarczenie Państwu cennych informacji i narzędzi, które mogą pomóc w osiągnięciu sukcesów w dziedzinie inwestycji biznesowych.

Program Seminarium :

  1. 9.45 – 10.00 - Rejestracja uczestników spotkania
  2. 10.00 – 10.30 - Oferty wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji, w tym zwolnienia z podatków CIT i PIT w związku z nowymi inwestycjami,  przedstawi Piotr Matulka- Specjalista ds. Pozyskiwania i Obsługi Inwestora z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
  3. 10.30 – 11.30 - Pozadotacyjne formy wsparcia dla przedsiębiorstw w Wielkopolsce, w tym niskoprocentowe pożyczki jako alternatywne źródła finansowania,  przedstawi Tadeusz Wojtaszak - Dyrektor  Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości S.A.
  4. 11.30 – 12.00 Dyskusja
  5. 12.00 - Poczęstunek i rozmowy przy kawie

 

Data: 8 listopada 2023 roku

Godziny: 10:00 - 12:00

Lokalizacja: Turecka Izba Gospodarcza – Turek, ul. Żeromskiego 37

 

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców planujących nowe inwestycje oraz wszystkich zainteresowanych tematem inwestycji biznesowych.

Obiecujemy, że dostarczymy wiele merytorycznej wiedzy oraz interesujących dyskusji, które ułatwią Państwu podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Prosimy o dokonanie rejestracji i zapisanie się na to wyjątkowe wydarzenie, klikając na poniższy link https://forms.gle/2XmzauZvGZLnBUyK7

 

Dla nas, Państwa sukces to nasza satysfakcja.

Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej, dlatego serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Seminarium Biznesowym "Poznaj Możliwości Inwestycji".

 

Zapraszamy do dzielenia się tą wiadomością ze swoimi kontaktami biznesowymi i osobami, które mogą być zainteresowane tym wydarzeniem.

 

Z wyrazami szacunku

Marta Zasada

Jestem do Państwa dyspozycji od wtorku do czwartku w godz. 8:00-15:00. Wiadomości nie są przekierowywane. W sprawach pilnych wiadomości proszę kierować na adres biuro@tig.turek.pl

tel. 63 2891889; 665 999 663

 

materiał nadesłany                                                                                                  zamieściła: AZ


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności