Bon turystyczny tylko do końca marca

Dzień dobry,
To już ostateczny moment, by wykorzystać bon turystyczny. Na 430 tys. uprawnionych w Wielkopolsce osób, wciąż nieaktywnych jest ponad 50 tys. bonów. Warto się pospieszyć, bo ważność bonu upływa w najbliższy piątek, 31 marca. Po tym terminie nie będzie można nim opłacić wypoczynku ani pobytu w hotelu.
Pozdrawiam
Marlena Nowicka
regionalna rzeczniczka prasowa ZUS
w województwie wielkopolskim
61 841 68 97, 502 008 676
materiał nadesłany zamieściła: AZ
Pliki do pobrania
Pozostałe aktualności
-

ZUS dla przyszłych mam i rodziców
-

INFORMACJA - II rata podatku
-

Aplikacja mobilna mZUS
-

INFORMACJA - I RATA PODATKU
-

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej 2026
-

Zaproszenie na spotkanie Informacyjno-promocyjne Instytut Dostępności – szkolenia i doradztwo dla firm
-

ZUS automatycznie przeliczy emerytury czerwcowe
-

Od 1 stycznia wzrośnie zasiłek pogrzebowy
-

Zaproszenie na spotkanie „Nowe obowiązki dla przedsiębiorców w 2026 roku: ESG, zrównoważone zamówienia publiczne oraz Aplikacja Podatnika KSeF”
-

KONKURS "Firma Roku 2025"
-

INFORMACJA - IV rata podatku
-

INFORMACJA - III rata podatku
-

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej 2025
-

INFORMACJA - II rata podatku
-

Renta wdowia i nie tylko – dyżury i szkolenia ZUS