Dziś jest środa, 22.01.2020, imieniny Anastazego, Wincentego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » Zwrot podatku akcyzowego

Zwrot podatku akcyzowego

Zwrot podatku akcyzowego

     Wójt Gminy Malanów przypomina, że w terminie od 1 do 28 lutego 2019 roku należy składać wnioski o zwrot części podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

       Wnioski wraz z załączonymi fakturami z okresu od 1 sierpnia 2018 roku do 31 stycznia 2019 roku przyjmowane będą w Pokoju nr 3 oraz w Punkcie Obsługi Klienta i Inwestora Urzędu Gminy w Malanowie.

       W celu usprawnienia pracy związanej z    przyjmowaniem wniosków prosimy wszystkich zainteresowanych o zabranie ze sobą nakazów płatniczych, numeru konta bankowego i dowodu osobistego a w przypadku rolników prowadzących chów lub hodowlę bydła należy także dołączyć informację z ARiMR o liczbie dużych jednostek przeliczeniowych bydła będącego w posiadaniu producenta rolnego za rok 2018.

 

Uwaga!!!! Od 1 stycznia 2019 roku limit zużycia oleju napędowego został zwiększony z 86 do 100 litrów na 1 ha upraw rolnych. Wprowadzono także dodatkowy limit w wysokości 30 litrów do 1 dużej jednostki przeliczeniowej bydła.

 

AZ


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności