Dziś jest wtorek, 22.10.2019, imieniny Halki, Kordiana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Finansowy » Aktualności » Konkurs ,,Firma Roku 2015"

Konkurs ,,Firma Roku 2015"

Konkurs ,,Firma Roku 2015"

Szanowni Państwo

Turecka Izba Gospodarcza wzorem lat ubiegłych przystąpiła do organizacji konkursu ,,Firma Roku”. Konkurs ma na celu promowanie i nagradzanie wyróżniających się w regionie firm m.in. pod względem innowacyjności, unikalności, wskaźników zatrudnienia i sprzedaży oraz działalności ekologicznej i charytatywnej.

W tej edycji nagradzać będziemy firmy naszego powiatu, które mogą poszczycić się osiągnięciami roku 2015 r. Zgłoszone do konkursu firmy rywalizować będą o zaszczytny tytuł w ramach dwóch kategorii: „Mała Firma, tj. zatrudniająca do 20 pracowników”, „Firma roku w kategorii otwartej, tj. bez ograniczeń, co do wielkości zatrudnienia”.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest prowadzenie działalności gospodarczej na terenie naszego powiatu minimum 2 lata, licząc łącznie z okresem pracy zakładów pokoleń, bez względu na formę organizacyjno-prawną. Zgłoszenia kandydatów do konkursu dokonywać mogą podmioty gospodarcze, instytucje, organizacje gospodarcze i samorządowe oraz osoby fizyczne. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 grudnia 2015 r. w siedzibie biura Tureckiej Izby Gospodarczej, ul. Kaliska 47, 62-700 Turek. Wręczenie nagród tradycyjnie nastąpi podczas Spotkania Noworocznego 2016, tj. 22.01.2016 r.

 

AZ

 


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności